Przejdź do treści

Rozwój osobisty i szkolenia

W ciągu ostatnich 6 lat mojej pracy zawodowej  jako trenerka biznesu spędziłam ponad dwa tysiące godzin na sali szkoleniowej. Prowadziłam szkolenia biznesowe jak również szkolenia w tematyce rozwoju osobistego. Jeżeli szukasz warsztatów rozwojowych dla siebie lub dla swojej firmy, to przygotuję dla Ciebie szkolenie od podstaw oraz osobiście je poprowadzę. Zobacz moje doświadczenie zawodowe – kliknij w link.

Kontakt w sprawie szkoleń +48 519 139 136

*** Dwa poniższe szkolenia są na stałe dostępne w moim portfolio, zarówno w wersji stacjonarnej jak i online.

“ABC EMOCJI W CIELE “

Praktyczny warsztat pracy z ciałem i emocjami. Dostępna jest wersja online i stacjonarna. Program online jest podzielony na 2 sety po 4h lub 4 sety po 2h. Kliknij w nazwę szkolenia i zobacz program warsztatu. 

WARSZTAT AUTOMASAŻU TWARZY DLA KOBIET

Warsztat automasażu twarzy z masażerem Kansa Wand – wersja online i stacjonarna. Program online wymaga wcześniejszego zakupienia masażera. Kliknij w nazwę szkolenia i zobacz program warsztatu. 

SPRZEDAŻ HURTOWA

branżA beauty, sklePY internetowE

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i szukasz nowych atrakcyjnych produktów do swojej hurtowni lub chcesz sprzedawać w swoim sklepie internetowym lub na Allegro – to mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Jesteśmy jak na razie jedynym importerem wskazanych w galerii poniżej produktów w Polsce. Jeżeli interesują Cię pozostałe nasze produkty, to kliknij link i zobacz inne nasze produkty!

Dla salonów kosmetycznych dostępne są produkty w pakietach pielęgnacyjnych, a jeśli chcesz używać w swoim salonie magicznej różdżki KANSA WAND i tym samym dodać nową usługę do swojego portfolio – nauczę Cię jak to robić i przygotuję dla Ciebie szkolenie.