Warsztaty

Wyznaczanie granic

w relacjach

Witaj w świecie selfcare w którym zobaczysz jak mogłoby się zmienić Twoje życie gbybyś spojrzał/a na siebie łaskawszym okiem. Będziesz miał/a okazję poprzez swoje ciało i emocje zajrzeć do głebokiego wnętrza i zobaczyć co Ci tak naprawdę w duszy gra i czego dla siebie potrzebujesz, zeby budować relacje w których sam/a będziesz dla siebie oparciem.

wyznaczanie granic take care of yourself
emocje take care of yourself

Emocje

źródło Twojej wewnętrznej mocy

Zazwyczaj odcinamy czucie. Blokujemy emocje i doznania z ciała, ponieważ jest to zbyt bolesne. Przynosi wspomnienia smutku, strachu, złości, poczucia winy, wstydu, zazdrości i bezradności. A to są emocje i stany, których nie chcemy czuć. Pozwól sobie na odczuwanie. Posmakuj świata dookoła swoimi zmysłami. Idź małymi kroczkami, powoli i w swoim tempie. Idź do przodu.

Kręgi kobiet

Kobieta w swojej naturze

Jeżeli szukasz miejsca w którym możesz być w 100% sobą, gdzie możesz zdjąć swoją maskę codzienności, a dodatkowo chcesz zacząć budować relacje których potrzebujesz, to dobrze trafiłaś. To miejsce tylko dla kobiet i prowadzone przez kobiety. Te spotkania wewnętrznie poruszają i zapraszają do szukania w sobie tego co unikatowe i potrzebne dla Ciebie, by być prawdziwą sobą.

kregi kobiet take care of yourself 2
mapa marzen warszaty

Mapa marzeń

Warszaty kreatywne

Wykonanie mapy marzeń pozwoli Ci zobaczyć na własne oczy, jakie pragnienia skrywają się w Twoim sercu. Przypomnisz sobie na widok czego uśmiechasz się od ucha do ucha, co powoduje, że robi Ci się ciepło na sercu oraz do jakich miejsc wyrywa się Twoje serce i za czym tęskni Twoja dusza. Wykreuj dla siebie swój własny świat!