Warsztaty

Kręgi kobiet

Kobieta w swojej naturze

spotkania inicjowane przez kobiety i dla kobiet. Prowadzone w bezpiecznym i wspierającaym kobiece potrzeby środowisku. Jeżeli szukasz miejsca w którym możesz być w 100% sobą, zdjąć maski codzienności i zacząć budować relacje których potrzebujesz, to dobrze trafiłaś. Te spotkania wewn. poruszają i zapraszają do szukania w sobie tego co prawdziwe.

kregi kobiet take care of yourself 2
praca z cialem i emocjami rzeszow

Praktyka pracy

z ciałem i emocjami

o praca z szukaniem i odnajdywaniem siebie w ciele. Dotykanie emocji, czucie ich oraz transformowanie tego co ukryte w Tobie i domaga się zobaczenia. To praca na tym, co jest w Tobie TU i TERAZ. Polega na połączeniu ciała, ducha i umysłu. Będziemy budować świadomość poprzez umysł, ale zmieniać Twoje wewnętrzne bariery i przekonania poprzez ciało.

Kansa Wand

Warszaty praktyczne

Witaj w świecie selfcare w którym nie tylko nauczysz się wykonywać starohinduski masaż twarzy, ale również spojrzysz na siebie łaskawszym okiem. Bedziesz miała okazję zajrzeć przez swoje oczy do głebokiego wnętrza i zobaczysz co Ci w duszy i w sercu gra.

kansa wand warszaty
mapa marzen warszaty

Mapa marzeń

Warszaty kreatywne

Wykonanie mapy marzeń pozwoli Ci zobaczyć na własne oczy, jakie pragnienia skrywają się w Twoim sercu. Przypomnisz sobie na widok czego uśmiechasz się od ucha do ucha, co powoduje, że robi Ci się ciepło na sercu oraz do jakich miejsc wyrywa się Twoje serce i za czym tęskni Twoja dusza.

Taniec intuicyjny

to spotkanie ze sobą w ruchu. Poprzez taniec odblokowujesz przepływ energii w ciele, docierasz do tego co głęboko ukryte i uwalniasz nadając swoim ruchom lekkość. Płyniesz w kierunku nowej energii, którą wyzwalasz – pozwalając się prowadzić swojej intuicji. Tańczysz, ruszasz się tak jak to czujesz Ty i Twoje ciało

warsztaty taniec intuicyjny
spotkania kobiet warsztaty
< 2022 >
Czerwiec
«
»
Pn
Wt
Śr
Czw
Pt
So
Nd
maj
maj
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
lipiec
lipiec
lipiec