Czym jest Marma terapia?

Jest najbardziej cenioną w Ajurwedzie metodą przywracania zdrowia, sił witalnych oraz równowagi całego organizmu. To wyjątkowa technika, która łączy dotyk, energię i wiedzę ajurwedyjską w celu harmonizacji ciała, umysłu i ducha.

Poprzez stymulację 107 punktów witalnych można skutecznie i łagodnie usunąć blokady z systemu energetycznego usprawniając tym samy przepływ prany, czyli subtelnej energii życiowej.

Pomaga to osiągnąć stan wewnętrznej harmonii i równowagi, przywrócić prawidłową pracę wszystkich organów w ciele oraz poprawić i zrównoważyć stan emocjonalny.

W skład Marma terapii wchodzi: masaż całego ciała oraz terapia punktów Marma.

Jak wygląda masaż całego ciała?

🔸Masaż wykonywany jest na twardym podłożu. Kładziesz się na materacu lub na kocu.

🔸Rozpoczynasz od leżenia na brzuchu i wtedy masowany jest tył ciała tj. plecy, część pośladków, całe nogi. Następnie zmieniasz pozycję i kładziesz się na plecach i wówczas masowany jest przód ciała tj. stopy, całe nogi, brzuch, szyja, głowa i twarz.

🔸Kobiety zakładają na masaż 2 częściowy kostium kąpielowy, mężczyźni wygodne szorty lub spodenki. Strefy intymne są zawsze zasłonięte podczas masażu. Odsłonięta jest jedynie masowana część ciała, pozostałe są zakryte kocem.

🔸Masaż trwa 120 minut i odbywa się w moim gabinecie w Rzeszowie.

Jak wygląda terapia punktowa?

🔸Rozpoczynasz od bezpłatnej 30 min konsultacji telefonicznej dotyczącej Twoich dolegliwości. Terapia punktowa jest dobierana indywidualnie w zależności od dolegliwości, które Ci towarzyszą. 

🔸W gabinecie kładziesz się w ubraniu na materacu lub stole na masażu. Terapia jest wykonywana bezpośrednio na ciele i polega na uciskaniu określonych na ciele punktów Marma. Odkryta jest tylko uciskana część ciała. Pozostałe części są zakryte przez ubranie.

Terapia trwa 30 lub 60 minut. Opcja 30 minut to podstawowa terapia wykonywana przeze mnie. Opcja 60 minut to podstawowa terapia + nauka pracy z punktami Marma, w celu prowadzenia autoterapii w domu.

🔸Terapia powinna być kontynuowana przez minimum 5 dni lub aż do ustąpienia objawów.

 

Jak się przygotować do terapii?

Te same zalecenia dotyczą zarówno masażu całego ciała, jak i terapii punktowej Marma.

  • Zdejmij wszystkie ozdoby z ciała tj. łańcuszki, kolczyki, bransoletki.
  • Przed wizytą weź prysznic i załóż wygodne dla Ciebie ubranie.
  • Na sesję przyjdź z pustym żołądkiem lub po lekkim posiłku.

Korzyści dla Ciebie

Zobacz jakie benefity przynosi Ci korzystanie z terapii Marma - masażu lub terapii punktowej

# 1

regenerujesz komórki w ciele aktywując naturalne procesy samoleczenia.

# 2

relaksujesz oraz harmonizujesz przeciążony stresem układ nerwowy.

# 3

usuwasz zmęczenie z ciała oraz podnosisz poziom energii życiowej.

# 4

kierujesz swoją uwagę na siebie i do wnętrza oraz na własne potrzeby.

# 5

na poziomie umysłu osiągasz stan wewnętrznej harmonii i spokoju.

# 6

na poziomie energetycznym usuwasz blokady, usprawniając przepływ energii PRANY.

Beata Domaszewska twórczyni marki Take Care of Yourself

“Twoje opinie są dla nas kluczowe i przekładają się bezpośrednio na rozwój naszej firmy i usług które dla Ciebie świadczymy. Dziękujemy że jesteś!”

Zobacz opinie naszych klientek

Ten masaż jest dla mnie doświadczeniem zupełnie innym niż to z czym obcowałam dotychczas. Jest to coś zupełnie nowego, uczucie nie do opisania, a jednocześnie czymś przyziemnym sprowadzającym do tu i teraz. Po masażu czuje uziemienie i naturalne połączenie z tym, co jest ważne dla mnie, czyli z samą sobą. Masaż Marma obudził we mnie przestrzenie, o których zapomniałam na lata i otworzył mnie na samą siebie.

Karolina – luty 2023

Ogromnie polecam masaż marma ponieważ pozwala na wsłuchanie się w głąb samej siebie i pokazuje poprzez dotyk, w których punktach ciała zapisały się ważne emocjonalne wydarzenia. Uświadamia, która część ciała została zapomniana i emocje związane z nią. Warto zatroszczyć się tymi obszarami ze świadomością i ogromną troską do samej siebie.

Patrycja – marzec 2023

Ten masaż to jest TORPEDA! Niesamowicie relaksujący, odprężający. Czułam, że odpływam.... Było mi błogo i bardzo komfortowo. Tego masażu nie da się porównać do żadnego innego. Beata uwalniała od spięcia mięsnie, o których istnieniu nie miałam pojęcia. Po masażu czułam ogromnie odprężenie, a kolejnego dnia bardzo pozytywne nastawienie i przypływ energii. To było niesamowite doświadczenie, które polecam każdemu z całego serca

natalia – marzec 2023

Chcesz się umówić
na terapię lub masaż?

Napisz do nas !

Adres email

kontakt@takecareofyourself.pl

Telefon do nas

+48 519 139 136