Przejdź do treści

CZEŚĆ, NAZYWAM SIĘ BEATA DOMASZEWSKA, ALE MÓW MI BETI.

Z wykształcenia jestem trenerką biznesu, dyplomowaną coachką i mentorką, praktykiem pracy z ciałem i emocjami oraz konsultantką kryzysową. Z powołania pomagam osobom z którymi współpracuję w znalezieniu drogi do prawdziwej siebie, zapraszam do przejścia przez życie na własnych warunkach, tj. w zgodzie ze sobą, swoim ciałem i swoją prawdą!

Jako konsultantka kryzysowa udzielam wsparcia oraz pierwszej pomocy w kryzysach psychologicznych. Uczę jak patrzeć na życie z innej perspektywy, jak żyć świadomie w “tu i teraz” i jak być szczęśliwym z tym to co już masz. Jako terapeutka ajurwedyjskiej terapii Marma pokażę Ci jak wielką świątynią jest Twoje ciało i dlaczego powinnaś o nie dbać codziennie.

Jeżeli szukasz świata, w którym ludzie budują relacje pełne życzliwości, zaufania i szczerości, to będzie nam po drodze. Dlatego dowiedz się o mnie ciut więcej.

MOJE DOŚWIADCZENIE

Sport i praca w korporacji to 2 rzeczy, które ukształtowały mój charakter. W szkole podstawowej i średniej byłam czynnym sportowcem. Wraz z drużyną AZS Rzeszów weszłam do I ligi koszykówki kobiet. Grałam też przez 2 sezony w klubie w Cieszynie. To właśnie sport nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do celu, pracy zespołowej i tego żeby się nie poddawać, nawet – a zwłaszcza wtedy kiedy jest trudno.

Przez ponad 23 lata pracowałam w międzynarodowej firmie w branży FMCG. Przeszłam od najniższego stanowiska w dziale operacyjnym jako sprzedawca aż do zarządzania całym rejonem czyli ponad 120 osobowym podległym mi zespołem.

W końcu odkryłam, że najwięcej radości daje mi szkolenie innych.

Najpierw zaczęłam pracę w dziale HR jako Koordynator Sklepów Szkoleniowych, a po 2,5 roku przeszłam na stanowisko Trenera. To wtedy właśnie odkryłam że moją super mocą jest uczenie innych oraz inspirowanie ich do pracy nad sobą.

Największą radość daje mi praca na sali szkoleniowej, czyli prowadzenie warsztatów. W ciągu ostatnich 4 lat spędziłam tam aż 230 dni (czyli 1832 godzin)!

Największy sukces?
Teraz z perspektywy czasu patrzę na to inaczej – ten sukces to- wiara we mnie i zaufanie którym obdarzali mnie uczestnicy moich szkoleń oraz to że mogłam ich inspirować i motywować do działania.

Z NATURY JESTEM OPTYMISTKĄ.

Zawsze sądzę, że szklanka jest do połowy pełna, a nawet jak jest pusta, to przecież zaraz można coś do niej wlać.

Uparciuch, ale tylko wtedy, gdy chodzi o rzeczy dla mnie najważniejsze. Wolność i prawda to dla mnie nie tylko ładnie brzmiące słowa, ale wartości, jakimi kieruję się w życiu.

Uważam, że wszystko w naszym życiu dzieje się po coś. Dlatego przekuwam trudne momenty – w cenne lekcje. Tobie także mogę pomóc to zrobić. Jedno mogę Ci obiecać napewno – 100% zaangażowanie oraz 100% szczerość! Od Ciebie oczekuję tego samego. Twój pociąg już wyruszył 🚂🚂🚂…..

MOJE MOCNE STRONY

Według testu mocnych stron Instytutu Gallupa jestem urodzonym coachem i trenerem.

Empatia sprawia że wyczuwam emocje otaczających mnie ludzi jak moje własne. Maksymalista wyłapuje mocne strony u ludzi i wie, co zrobić, aby je wzmocnić. Dzięki elastyczności reaguję na potrzeby chwili i dostosowuję działanie do osoby. Aktywator powoduje, że nie potrafię usiedzieć w miejscu. Kocham tworzyć, działać i pobudzać innych do działania. Ale najbardziej cenię jako coach talent bliskość. To on pozwala mi tworzyć z innymi silne więzy i wspierać ludzi w przechodzeniu przez zmiany.

MOJE inspiracje

Wierzę w naturalne metody dbania o swoje ciało. Czerpię z ajurwedyjskiej mądrości. Patrzę na siebie jak na część wszechświata oraz natury, a z drugiej strony szukam wyjątkowości, która tkwi w każdym z nas.

Pociąga mnie też mistycyzm gór. Wewnętrzną równowagę odzyskuję, zdobywając szczyty. Największego hartu ducha wymagała ode mnie wyprawa na Świnicę (2301 metrów n.p.m.). Podczas moich wędrówek po Tatrach obowiązkowo odwiedzam dolinę Strążyską. Nie pogardzę też spokojnym wieczorem z książka na kanapie. Fascynuje mnie świat powieści Gregory Phillipa. Bardzo chętnie przeniosłabym się do czasów Henryka VIII i zamieszkała na jednym z angielskich dworów.

PRZEŁOM

W styczniu 2020 odbyłam swoją podróż życia. Wyjechałam na kilka tygodni do Indii. To właśnie w Indiach narodziła się myśl o tym, co chcę robić w niedalekiej przyszłości.

Wiedziałam, że ma to mieć związek z innymi ludźmi i z dzieleniem się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym, ale nie tylko. Kilka miesięcy po powrocie powstało “Take Care of Yourself”, czyli miejsce w którym możesz zadbać o siebie, “od stóp do głów”. Zawierają się w tym trzy kluczowe elementy z których zbudowany jest człowiek: ciało, umysł i dusza.

Propaguję ideę slow life i uważnego życia w tu i teraz. A w moim życiu nie tak dawno pojawiła się joga……

Masz pytanie?

Dołącz do mnie