Przejdź do treści

KIM JESTEM?

Witaj w mojej przestrzeni! Nazywam się Beata Domaszewska i pracuję jako Inner Strenght & Ideas Coach.

Co to tak naprawdę dla mnie znaczy? To czego uczę to trening budowania wewnętrznej siły oraz realizowania wymarzonych pomysłów.  

W życiu prywatnym introwertyczka mająca za sobą 23 lata pracy w korporacji, mama samodzielnie wychowująca 14 latka, początkująca joginka, cat’s loverka, córka DDA, która nigdy nie poznała swojego taty oraz od dawien dawna kobieta w drodze…

Co mnie ukształtowało? Jako typowy PROJEKTOR (wg Human Design) uczę się i dotykam życia poprzez doświadczanie go całą sobą. To ono mnie nauczyło, żeby się nigdy nie poddawać i szukać rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do mnie i do moich potrzeb. I co? Szukałam z całego serca, i tak długo aż w końcu znalazłam. 

Moja życiowa droga była bardzo różorodna.  Pouczająca, czasami traumatyczna, radosna, ale też refleksyjna. Dzisiaj już wiem, że zaprowadziła mnie dokładnie w to miejsce w którym powinnam być.

W moim życiu nie zawsze było kolorowo, raczej w większości “pod górkę”. ALE to właśnie to “pod górkę” nauczyło mnie jak sobie radzić w każdej sytuacji. Nauczyło mnie też   myślenia rozwiązaniami.

Wszechświat doświadczał mnie cały czas i wciąż to robi. Głównie w obszarze wiary w siebie, miłości i doceniania siebie oraz zawierzenia mu że, wszystko jest dokładnie takie jak ma być. A ja jestem w tym miejscu w którym powinnam być. A Ty w to wierzysz?

A jak jest teraz?

Tęczowo 😁, tj. raz kolorowo, raz jasno, raz ciemno. Obecnie patrzę na moje życie z innej perspektywy. Żyję i wybieram bardziej świadomie, bo wiem już czego chcę, jakie mam potrzeby i co robić żeby się realizować i być szczęśliwą. Robię to co kocham…. i dzisiaj jestem pełną odwagi, mądrą życiowo – spełnioną kobietą. I Ty też możesz……

Emocje są językiem duszy. Są kluczem, który otwiera drzwi do zrozumienia naszego najgłębszego ja” Paulo Coelho

MOJĄ MISJĄ JEST: 

1/ Wspieranie w realizowaniu swoich najskrytszych marzeń. Sama jestem żywym przykładem, że naprawdę jest to możliwe. Trzeba tylko wiedzieć czego się chce od życia.

2/ Poszerzanie świadomości w obszarze pracy z emocjami. Chcę żeby osoby z którymi współpracuję żyły bardziej satysfakcjonującym dla siebie życiem. 

Jako drogowskaz | zarówno w życiu prywatnym jak i w sposobie uczenia innych | obrałam sobie metodę pracy skoncentrowaną na  wartościach.

W swojej pracy bazuję przede wszystkim na moich własnych doświadczeniach, intuicji i wewnętrznej mądrości, która jest moim kompasem.

W pracy z emocjami używam mojej autorskiej metody, ale również korzystam z narzędzi coachingowych, elementów pracy z ciałem w nurcie LBMS, ruchu intuicyjnego, filozofii jogi oraz innych. Głównym filarem pracy z emocjami której uczę – jest teoria poliwagalna S. Porgesa.

W pracy z realizowaniem marzeń ważne jest wiedzieć czego się chce. Jak już to wiesz i masz na siebie pomysł, to wkraczam ja i pomogę Ci te marzenia zrealizować! Umów się na bezpłatną konsultację.

Praca ze mną w obszarze emocji - opiera się na trzech filarach.

Rozpoczynasz ją od poznania i wyznaczenia swoich 8 głównych wartości życiowych, które już od dzisiaj będą dla Ciebie wsparciem i codziennym drogowskazem.

FILAR 1

Polega na nabyciu umiejętności rozpoznawania, nazywania i rozumienia własnych emocji. Uczy reagowania na nie w sposób adekwatny do sytuacji.

FILAR 2

To zdobywanie wiedzy w postaci video, poleconych przeze mnie książek, ćwiczeń lub rozwojowych e-booków.

FILAR 3

To praktykowanie czucia emocji w codziennych sytuacjach życiowych oraz obserwowanie jaki mają na Ciebie wpływ.

Na czym polega współpraca w realizowaniu pomysłów ?

Na znalezieniu dla Ciebie rozwiązania uszytego na miarę Twoich wyzwań!

Ta oferta jest dla osób, które,

 • mają już jakiś pomysł na realizację swojego marzenia, ale nie wiedzą jak to wszystko rozplanować i co zrobić żeby ten pomysł wdrożyć w życie,
 • próbowały już swoich sił, ale pod wpływem przeciwności losu zwątpiły w siebie i odpuściły,
 • rozpoczęły już swoje działania ale utknęły…. i nie mają pomysłu co z tym zrobić dalej….

Ciekawe, czy to Cię zaskoczy?

Zobacz dwa moje ostatnie zmaterializowane marzenia. Jeszcze 4 lata temu nawet bym nie pomyślała że tak to może wyglądać dziś! Mówię serio! Więc jeżeli wciąż jeszcze jest coś, co Cię powstrzymuje -to powiedz temu GOOD BYE!!! Idź po swoje, IDŹ REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA!

Indyjski sklep internetowy

Z miłości do Indii i po powrocie z wyprawy życia przywiozłam ze sobą cząstkę Indii do Polski i otworzyłam przytulny sklep internetowy w którym możesz kupić mnóstwo indyjskich produktów. Zajrzyj, a napewno Ci się tam spodoba!

SAY HELLO TO GLOW

Rzuć zaklęcie za pomocą magicznej różdżki KANSA WAND i wyczaruj promienny wygląd Twojej skóry. Pożegnaj się z matową i pozbawioną blasku cerą. Wystarczy kilka minut dziennie, aby doświadczyć SPEKTAKULARNEJ przemiany. Gotowa żeby wziąć od zycia więcej?

Czego jeszcze o mnie nie wiesz?

Moja ciągła chęć do nauki i miłość do samorozwoju zaprowadziły mnie do wzbogacenia mojej wiedzy i doświadczenia o:

 • Coaching i mentoring – studia podyplomowe na SWPS w Katowicach.
 • Szkoła Trenerów “Metrum” w Katowicach – trener umiejętności miękkich.
 • Kurs Konsultanta Kryzysowego – udzielanie pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysach wydany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego,
 • Kurs Mindfulness “Życie oparte na uważności” – medytacja i życie w uwazności wydany przez Mindfulness Association Polska,
 • Kurs “Ciało i Ruch w pracy z emocjami” metodą terapii tańcem i ruchem oraz LBMS wydany przez IBL Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem,
 • Roczną Szkołę Praktyków Pracy z ciałem – praca terapeutyczna zorientowana na ciało Ady Stolarczyk i Doroty Hołówki,
 • Kurs Marma Terapii – wydany przez Nirmala Instytut Jogi i Ajurwedy,
 • Kurs masażu Marma – wydany przez “Cisza” Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju