Przejdź do treści

Kim jestem?

Trenerka budowania relacji ze sobą, dyplomowana coachka, praktyk pracy z ciałem i emocjami, konsultantka kryzysowa.  A dodatkowo jeszcze: emocjonalna introwertyczka mająca za sobą 23 lata pracy w korpo, a także… mama 14 latka, początkująca joginka, cat’s loverka, kobieta w drodze…

Co mnie ukształtowało? Zdecydowanie wszystkie trudne doświadczenia życiowe których byłam świadkiem i w których sama aktywnie uczestniczyłam. Od tamtej pory szukam najlepszej drogi dla siebie.

Jaka to była droga? Bardzo pouczająca, niejednokrotnie z wybojami, ale prowadząca tylko w jednym kierunku- DO SIEBIE. Zaczęła się od “nie czucia” i odcięcia się od siebie oraz swoich emocji, bo to był wówczas jedyny znany mi sposób na ból. Teraz już moja obecna droga jest klarowna i przejrzysta. Doskonale wiem co zrobić żeby pomóc sobie, dlatego poszłam dalej i teraz chcę w ich drodze pomagać innym ludziom.

Emocje są językiem duszy. Są kluczem, który otwiera drzwi do zrozumienia naszego najgłębszego ja” Paulo Coelho

Moją misją jest budować świadomość emocjonalną i wspierać osoby dorosłe w pracy z emocjami, tak aby żyły dla siebie bardziej satysfakcjonującym i spełnionym życiem.

Praca ze mną opiera się na 3 filarach

Filar pierwszy to budowanie świadomości emocjonalnej, drugim jest wiedza, natomiast trzeci bazuje na pracy własnej z emocjami i ciałem.

FILAR 1

Polega na nabyciu umiejętności rozpoznawania, nazywania i rozumienia własnych emocji. Uczy reagowania na nie w sposób adekwatny do sytuacji. Budowanie świadomości emocjonalnej to proces, który wymaga czasu i wysiłku, dlatego warto poświęcić ten czas, aby polepszyć jakość swojego życia.

FILAR 2

Proponuję Ci zdobywanie wiedzy w postaci programów grupowych, sesji indywidualnych, e-booków lub mentoringu. Dodatkowo, zarekomenduję Ci również sprawdzoną bibliografię z której sama korzystałam podczas własnego rozwoju.

FILAR 3

To praktykowanie czucia emocji w codziennych sytuacjach życiowych z włączeniem odczuć w ciele oraz obserwowanie jaki wpływ mają one na Ciebie i Twoje samopoczucie. To bardzo istotny element pracy własnej, który ma na celu utrwalenie i zweryfikowanie w praktyce tego, czego nauczyłeś/łaś się na wcześniejszych etapach.

Ciekawe, czy to Cię zaskoczy?

Z miłości do Indii i po powrocie z wyprawy życia przywiozłam ze sobą cząstkę Indii do Polski i otworzyłam przytulny sklep internetowy w którym możesz kupić mnóstwo indyjskich produktów. Zajrzyj, a napewno Ci się tam spodoba!

Czego jeszcze o mnie nie wiesz?

Jednym z moich ostatnich marzeń było ukończenie studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS. I tak końcem czerwca 2021 moje marzenie stało się rzeczywistością i zdobyłam dyplom ze specjalizacji coaching | mentoring. Moja ciągła chęć do nauki i miłość do samorozwoju zaprowadziły mnie do wzbogacenia mojej wiedzy i doświadczenia o:

  • Kurs Konsultanta Kryzysowego – udzielanie pierwszej pomocy psychologicznej w kryzysach wydany przez Polskie Towarzystwo Interwencji i Coachingu Kryzysowego,
  • Kurs Mindfulness “Życie oparte na uważności” – medytacja i życie w uwazności wydany przez Mindfulness Association Polska,
  • Kurs “Ciało i Ruch w pracy z emocjami” metodą terapii tańcem i ruchem oraz LBMS wydany przez IBL Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem,
  • Roczną Szkołę Praktyków Pracy z ciałem – praca terapeutyczna zorientowana na ciało Ady Stolarczyk i Doroty Hołówki,
  • Kurs Marma Terapii – wydany przez Nirmala Instytut Jogi i Ajurwedy,
  • Kurs masażu Marma – wydany przez “Cisza” Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju

Po co mi to wszystko zapytasz? Bo to mi pomaga, daje solidne podstawy i dostarcza wiedzę oraz doświadczenie niezbędne do pracy z osobami w trakcie samorozwoju.