🌺Granice to nie są mury. To forma szacunku do samego siebie, która pozwala Ci na okazywanie życzliwości wobec innych.” Brene Brown
🌺
wrasztat granice
Granice to temat fundamentalny dla życia w równowadze psychicznej u każdego człowieka. Trudno żyć nie szanując siebie, trudno żyć nie szanując innych ludzi.
Przychodzi jednak w życiu taki moment, że trzeba wszystko zostawić i w końcu zająć się sobą. Czy Twoja lampka już się zapaliła?
To jak żyjemy z naszymi granicami zależy od tego w jaki sposób były one respektowane przez dorosłych kiedy byliśmy dziećmi. Jeżeli wtedy były one notorycznie przekraczane i łamane, to będziesz to odczuwał/a teraz w swoim dorosłym zyciu.
Po czym to poznasz?
Może się to objawiać nadużywaniem siebie i wybieraniem dobra innych osob, zamiast swojego np. rezygnując ze swojego czasu wolnego na rzecz pomocy innym albo oddająć coś na czym Ci zależy, bo przecież wcale nie musisz tego mieć.
Co sie będzie działo potem jeżeli stanie się to normą?
Możesz mieć wrażenie że wszyscy wchodzą Ci na głowę, są ważniejsi od Ciebie, ale pamiętaj że wtedy Twoja dusza da Ci znać. Jak? Może się pojawić złość na siebie, płacz, umniejszanie sobie a być może wyrzuty sumienia.
Wewnetrznie to coś co ma Cię chronić będzie w Tobie krzyczało
kiedy w końcu powiesz im wszystkim NIE?

Czego doświadczysz na warsztacie:

gdzie się zaczynają, a gdzie kończą Twoje granice, 

jak mocne są w relacji ze sobą oraz z innymi ludźmi,

kiedy „topnieją” i jakie sytuacje na to wpływają,

zajrzysz w głąb siebie i odpowiesz sobie na przeróżne pytania które sobie być może juz kiedyś w tym temacie zadawałaś,

poczujesz jak to jest być obecnym we własnym ciele.

 

Beata Domaszewska

trenerka, coach, konsultantka kryzysowy

 

Ukończyła roczną Szkołę Praktyków Pracy z ciałem w terapii, utworzonej na podstawie autorskiego programu bazującego na znajomości technik lowenowskiej pracy z ciałem, psychodramy, ustawień hellingerowskich oraz wieloletniej pracy coachingowej.

Moje mentorki mówią, że: „Poprzez pracę z ciałem budujemy świadomość tego co ono i w jaki sposób komunikuje. Jeśli mamy tego świadomość, tam pojawia się zmiana”.

Pasjonatka natury, uwielbia naturalne metody dbania o urodę, niekonwencjonalne podejście do zdrowia i metody pracy ze sobą, odżywiania się, naturalne kosmetyki. Wierzy w moc refleksologii, medycyny chińskiej i ajurwedy. Kocha ludzi, Indie, góry i swoje 2 koty brytyjskie.

Po 23 latach odeszła z korporacji i otworzyła własną firmę gdzie prowadzi coaching, warsztaty, sklep internetowy z naturalnymi produktami oraz kręgi kobiet.

beata domaszewska kregi kobiet rzeszow

Informacje i zapisy

Warsztaty „Wyznaczanie granic w relacjach” odbywają się cyklicznie.

Bieżące wydarzenia | warsztaty

Twoja inwestycja to 200 zł

 zakup wejściówkę w sklepie Take Care of Yourself.

KAMERALNE MAŁE GRUPY do 8 OSÓB

Przyjdź w wygodnym ubraniu, zabierz skarpety oraz butelkę wody.

Formularz zgłoszeniowy

    warsztat online


    Aby wysłać wiadomość musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.Więcej informacji w polityce prywatności.