Cześć


Nazywam się Beata Domaszewska.

Z wykształcenia jestem trenereką biznesu, life coachką, mentorką codzienności oraz praktykiem pracy z ciałem i emocjami. Z powołania pomagam kobietom w znalezieniu drogi do prawdziwej siebie i zapraszam do przeżycia życia na własnych warunkach, w zgodzie ze sobą i swoja PRAWDĄ!!!

Uczę jak żyć w tu i teraz, jak doceniać to co już masz i jak znaleźć #5mindlasiebie w tym zaganianym, pokręconym i przebodźcowanym świecie. Jako konsultantka kryzysowa udzielam również pierwszej pomocy w kryzysie psychologicznym.

Jeżeli szukasz świata, w którym ludzie budują relacje pełne życzliwości, zaufania i szczerości, to będzie nam po drodze. Dlatego dowiedz się o mnie ciut więcej.
 MOJE DOŚWIADCZENIEPRZEŁOM

W styczniu 2020 odbyłam swoją podróż życia . Wyjechałam na 2 tygodnie do Indii. To była moja „kropka nad i”.
Indie mnie oczarowały.
Wokół mnie byli ludzie, którzy żyją i funkcjonują między kilkoma kulturami, tradycjami i religiami.
I są szczęśliwi.
To właśnie w Indiach narodziła się myśl o tym, co chcę robić w niedalekiej przyszłości.
Wiedziałam, że ma to mieć związek z innymi ludźmi i z dzieleniem się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem życiowym, ale nie tylko. Kilka miesięcy po powrocie powstało "Take Care of Yourself", czyli miejsce w którym możesz zadbać o siebie "od stóp do głów". Zawierają się w tym trzy kluczowe elementy z których zbudowany jest człowiek: ciało, umysł i dusza.

Propaguję ideę SLOW LIFE i uważnego życia w tu i teraz.

Zobacz moją ścieżkę do coachingu

 • czerwiec 2021

  Szkoła Praktyki Pracy z Ciałem Doroty Hołówki i Ady Stolarczyk
 • styczeń 2021

  Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu - Konsultant kryzysowy
 • grudzień 2020

  Moderator - Certyfikowany Trener online
 • czerwiec 2020

  Uniwersytet SWPS - Coaching i mentoring
 • kwiecień 2018

  Roczna Szkoła Trenerów - Metrum Katowice - Trener umiejętności miękkich
 • czerwiec 2004

  WSPiA - Rzeszowska Szkoła Wyższa - licencjat i magister administracji

Moje talenty

Według testu mocnych stron Instytutu Gallupa jestem urodzonym coachem i trenerem.
Empatia sprawia, że potrafię wyczuwać emocje otaczających mnie ludzi tak, jakby były moimi własnymi. Maksymalista wyłapuje mocne strony u ludzi i wie, co zrobić, aby je wzmocnić. Dzięki elastyczności reaguję na potrzeby chwili i dostosowuję działanie do osoby. Aktywator powoduje, że nie potrafię usiedzieć w miejscu. Kocham tworzyć, działać i pobudzać innych do działania. Ale najbardziej cenię jako coach talent bliskość. To on pozwala mi tworzyć z innymi silne więzy i wspierać ludzi w przechodzeniu przez zmiany.


Moje inspiracje


Wierzę w naturalne metody dbania o swoje ciało. Czerpię z ajurwedyjskiej mądrości.
Patrzę na siebie jak na część natury i wszechświata, a z drugiej strony szukam wyjątkowości, która tkwi w każdym z nas.

Pociąga mnie też mistycyzm gór. Wewnętrzną równowagę odzyskuję, zdobywając szczyty. Największego hartu ducha wymagała ode mnie wyprawa na Świnicę (2301 metrów n.p.m.). Podczas moich wędrówek po Tatrach obowiązkowo odwiedzam dolinę Strążyską.

Jednak nie pogardzę też spokojnym wieczorem z książka na kanapie. Fascynuje mnie świat powieści Gregory Phillipa. Chętnie przeniosłabym się do czasów Henryka VIII i zamieszkała na jednym z angielskich dworów 😉
Spotkamy się?

Potrzebujesz zmiany w życiu prywatnym lub zawodowym, ale nie wiesz, w jakim kierunku pójść?
A może czujesz, że coś Ci przeszkadza w pracy albo w domu, ale nie potrafisz jeszcze powiedzieć, co to takiego? Umów się ze mną na rozmowę. Uważnie wysłucham Twojej opowieści i razem ułożymy jej dalszy ciąg.