Przejdź do treści

„Człowiek nie może zrozumieć swojego własnego zachowania, dopóki nie zrozumie swoich emocji” Carl Jung

12 tygodniowy program online “ABC emocji w ciele”

Kiedy ostatnio czułaś że jesteś dla siebie wsparciem i że zawsze możesz na siebie liczyć? “ABC emocji w ciele” to mój autorski program, który pomoże Ci zrozumieć dlaczego Twoje emocje są tak wyjątkowe jak TY sam/a. 

Komu dedykuję program i dlaczego go napisałam?

Program jest przeznaczony dla osób, które chcą lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje oraz nauczyć się nimi zarządzać. Kieruję go przede wszystkim do osób, które czują się przytłoczone swoimi emocjami, mają problemy z ich wyrażaniem i chcą poprawić swoje relacje z innymi ludźmi. Ważne jest dla nich również samopoczucie psychiczne i fizyczne.

Napisałam ten program  dlatego, że sama musiałam szukać wsparcia dla siebie w tematyce pracy z emocjami. Jestem z pokolenia w którym o emocjach się nie mówiło, bo były tematem tabu. Lepiej było ich nie czuć i nie pokazywać. Jeżeli to co napisałam jest Ci bliskie i z tych samych albo z innych powodów szukasz pomocy dla siebie – to  DOBRZE TRAFIŁAŚ ! 

Jak będą wyglądały nasze spotkania podczas programu?

W RAMACH PROGRAMU OTRZYMUJESZ TEŻ PRAKTYCZNE BONUSY…

INDYWIDUALNY SKRYPT PRACY

To wirtualna przestrzeń stworzona do pracy rozwojowej dla Ciebie. Możesz ją prowadzić w formie elektronicznej lub wydrukować. Znajdziesz w nim miejsce na notatki, przemyślenia, refleksje oraz Twój osobisty dziennik emocji. 

Rabat na zakupy online

15% rabat na aromatyczne kadzidła, naturalne olejki, indyjską biżuterię a także na miedziane masażery Kansa. Zadbaj o swoje ciało tak jak na to zasługuje – każdego dnia! Powitaj swój naturalny blask i pozwól sobie na odrobinę relaksu.

Autorski e-book do wyboru

Zdecyduj, czego w momencie rozpoczęcia programu  potrzebujesz najbardziej. Wyznaczenia kursu i przypomnienia sobie tego co dla Ciebie w życiu ważne, czy raczej podziękowania z głębi serca za to co już masz i co osiągnęłaś?

ZAWARTOŚĆ PROGRAMU abc emocji w ciele

Budujemy świadomość siebie i swojego ciała. Tego jak moje ciało funkcjonuje i w czym tkwi moja autentyczna moc.​

Zapraszam Cię do zapoznania się z teorią poliwagalną, która zakłada, że życie emocjonalne człowieka ma podłoże biologiczne, a doświadczenia psychiczne jednostki ściśle wiążą się z procesami zachodzącymi w ciele.​

Czyli rozpoznaję, nazywam i wyrażam swoje emocje.

Na tym spotkaniu skoncentrujemy się na tym, żeby Cię wyposażyć w narzędzia wspierające Cię w komunikowaniu swoich emocji oraz wyrażaniu ich w obecności innych ludzi – nie raniąc ich ani siebie.​

Na tym spotkaniu dowiesz się jak pracować z własnymi emocjami, na co zwracać uwagę i jak spowodować żeby odczuwanie ich nie było dla Ciebie udręką oraz powodowało uśmiech na Twojej twarzy, zamiast strachu że znowu musisz się z nimi spotkać – a nie chcesz albo nie jesteś jeszcze na to gotowa.

Na tym spotkaniu wyposażę Cię w narzędzia, które będą wspierały Ciebie i Twoich najbliższych w sytuacjach trudnych lub nawet w kryzysach emocjonalnych które są nieodłączną częścią życia każdego z nas.

Podsumowanie, sesja pytań i odpowiedzi. Uroczyste wręczenie certyfikatu ukończenia programu “ABC emocji w ciele”. ​

Jakie osiągniesz efekty po zakończeniu programu?

Po ukończeniu będziesz potrafiła rozpoznawać i nazywać własne emocje, z łatwością zlokalizujesz je w swoim ciele. Nauczysz się wyrażać smutek, radość i złość oraz stosować narzędzia za pomocą których możesz swobodnie mówić o swoich emocjach, nie krzywdząc przy tym siebie i innych ludzi. Program nauczy Cię również uwalniać emocje i pracować z nimi tak, żeby Cię wspierały w codziennym życiu. Pomogę Ci wyznaczać i strzec własnych granic a także wspierania Siebie i Swoich najbliższych w kryzysach emocjonalnych.

Jaka jest Twoja inwestycja w ten program?

Cena obowiązująca w programie grupowym to – 998 zł za osobę. Płatność wykonaj przelewem do dnia 24.12.2023 na nr konta: 18 1050 1562 1000 0092 7995 3658 podając swoje imię i nazwisko oraz informację: ABC emocji edycja 1, grupa wieczorna | poranna. Istnieje również możliwość skorzystania z opcji płatności w 2 ratach – jeżeli interesuje Cię ta opcja – kliknij poniżej. 

 

Poznajmy się,
kim jestem?

Nazywam się Beata Domaszewska – ale mów mi Beti. Z wykształcenia jestem trenerką biznesu, dyplomowaną coachką i mentorką, praktykiem pracy z ciałem i emocjami oraz konsultantką kryzysową.

Z powołania pomagam kobietom w znalezieniu drogi do prawdziwej siebie, zapraszam do przejścia przez życie na własnych warunkach, tj. w zgodzie ze sobą, swoim ciałem i swoją prawdą!

Jako konsultantka kryzysowa udzielam wsparcia oraz pierwszej pomocy w kryzysach psychologicznych. Uczę jak patrzeć na życie z innej perspektywy, jak żyć świadomie w „tu i teraz” i jak być szczęśliwą z tym to co już masz.

Jako terapeutka ajurwedyjskiej terapii Marma pokażę Ci jak wielką świątynią jest Twoje ciało i dlaczego powinnaś o nie dbać codziennie.

Do zobaczenia wkrótce! Beti 🪷🪷🪷

Masz pytanie?

Dołącz do mnie