Przejdź do treści

Program "ABC Emocji w ciele" łączy pracę ze świadomością z pracą z ciałem.

Zapraszam Cię na 3 miesięczny program pracy z ciałem i emocjami. Głównym celem mojego programu jest lepsze zrozumienie siebie, powrót do odczuwania emocji w połączeniu z ciałem oraz nauka radzenia sobie z nimi w codziennych, życiowych sytuacjach.

Na czym bazuje program? Program opiera się na teorii poliwagalnej, która zakłada że, życie emocjonalne człowieka ma podłoże biologiczne, a jego doświadczenia psychologicz. wiążą się z procesami zachodzącymi w ciele.

Jakie opcje programu masz do wyboru?

Możesz rozpocząć pracę z emocjami w 12 tygodniowym programie  grupowym online lub w 12 tygodniowym programie indywidualnym również online.

Dla kogo są te programy ?

Dla osób, które rozpoczynają dopiero swoją drogę w pracy z emocjami oraz tych którzy chcą lepiej poznać siebie i inną perspektywę pracy z ciałem i emocjami.

Czego nauczysz się podczas programu?

Jak będą wyglądały nasze spotkania?

Jakie efekty osiągniesz po zakończeniu programu ?

Będziesz potrafił/a rozpoznawać i nazywać własne emocje i z łatwością zlokalizujesz je w swoim ciele. Nauczysz się wyrażać smutek, radość i złość oraz jak stosować narzędzia za pomocą których możesz swobodnie mówić o swoich emocjach. Program nauczy Cię również jak uwalniać emocje i pracować z nimi tak, żeby Cię wspierały w codziennym życiu oraz pomoże Ci w tematyce związanej z wyznaczaniem własnych granic. A żebyś się czuł/a bezpieczniej po zakończeniu programu przećwiczysz na sobie jak wspierać siebie i swoich najbliższych w kryzysach emocjonalnych.

Jaka jest Twoja inwestycja w program?

  • 12 tygodniowy PROGRAM GRUPOWY online – cena 1111 zł za osobę,

Płatność za program: Szczegóły otrzymasz ode mnie w mailu.